Znajdujesz się w: Strona główna > Rekrutacja > Studia podyplomowe > Komunikowania i Kreowania Wizerunku Publicznego

image: Komunikowania i Kreowania Wizerunku Publicznego

Komunikowania i Kreowania Wizerunku Publicznego

Studia przeznaczone są dla osób zajmujących się bądź zamierzających się zajmować public relations i szerzej rozumianą komunikacją w przedsiębiorstwach, organizacjach i urzędach administracji publicznej. Program zbudowany został w oparciu o dwa bloki tematyczne. Pierwszy tworzą przedmioty ogólne, zapewniające zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu kształtowania pozycji rynkowej organizacji i zarządzania procesami komunikacji międzyludzkiej, są to między innymi: podstawy public relations, podstawy komunikacji społecznej, podstawy marketingu, badania społeczne w public relations, podstawy etykiety i protokołu dyplomatycznego, elementy prawa. Drugi blok to warsztaty poświęcone praktycznym aspektom komunikowania się, kreowania wizerunku, kontaktów z mediami. Wykładowcami są praktycy z zakresu kreowania wizerunku wewnętrznego i zewnętrznego, badania opinii publicznej, reklamy i kontaktów z mediami oraz nauczyciele akademiccy mający za sobą liczne staże i stypendia w uczelniach zagranicznych, laureaci wielu nagród, łączący pracę naukową z praktyką na rzecz podmiotów politycznych, gospodarczych i administracji publicznej.

Wykaz przedmiotów:

Informacje dodatkowe:

Kierownik studiów: dr Michał Kuś

Kontakt:
ul. Koszarowa 3, pok. 107
michal.kus2@uwr.edu.pl

Czas trwania studiów: 2 semestry, 207 godzin

Termin składania dokumentów: wrzesień-październik 2022 r.

Termin rozpoczęcia studiów:   listopad 2022 r.

Opłaty: 2 100 zł za semestr, 4 200 zł opłata roczna - możliwość rozłożenia opłaty semestralnej na raty

Zasady naboru: wolny zapis po uprzedniej rejestracji w systemie IRK - https://irka.uni.wroc.pl (w przypadku większej ilości chętnych decyduje kolejność zgłoszeń)

Wymagania: ukończone studia wyższe – magisterskie, licencjackie, inżynierskie, zawodowe).

Uzyskane kwalifikacje: studia mają charakter dokształcający: ich absolwent uzyskuje wiedzę i umiejętności przydatne w pracy w działach public relations, komunikacji, reklamy i biurach prasowych przedsiębiorstw i jednostek administracji publicznej.