Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Urban Post-COVID Recovery - Experiences Challenges and Future Pathways

Slajd

Już 26-27.04.2023 r. na Wydziale Nauk Społecznych odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Urban Post-COVID Recovery - Experiences, Challenges and Future Pathways" organizowana pod patronatem Sekcji Administracji i Polityk Publicznych Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych.

Celem konferencji jest prezentacja rezultatów badań naukowych oraz wymiana doświadczeń i opinii na temat meandrów funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego w Europie w warunkach kryzysu pandemicznego i postpandemicznego. Kluczowe znaczenie ma próba oceny potencjału predyktywnego i responsywnego administracji samorządowej, która realizuje zadania publiczne w turbulentnym otoczeniu nie tylko politycznym, ale również ekonomicznym i społecznym. Szczególna uwaga zostaje poświęcona rozwiązaniom przyjętym i wdrażanym w Europie Środkowej.

Organizacja konferencji wpisuje się w ramy międzynarodowego projektu badawczego „Urban Post-COVID Recovery in the V4 Countries” realizowanego w latach 2022-2025 w Instytucie Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego przy wsparciu International Visegrad Fund (Strategic Grant).

Zachęcamy do zapoznania się z programem!
 Program_20_04_2023_v4 (PDF / 146.12 kb)

konferencja