Bliżej dyplomacji - wolontariat studencki na Wrocław Global Forum 2016Bliżej dyplomacji - wolontariat studencki na Wrocław Global Forum 2016

logo1

Szanowni Państwo,


Zapraszamy na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dotyczące wolontariatu studenckiego podczas Wrocław Global Forum 2016, które odbędzie się w:

poniedziałek 11 kwietnia o godzinie 11:30 w auli C Instytutu Politologii.


Wolontariat podczas WGF to świetna okazja dla studentów aby bliżej poznać świat dyplomacji, nawiązać interesujące kontakty, a także przysłuchać się dyskusjom na wysokim szczeblu w ramach Forum.


Wrocław Global Forum organizowane przez Atlantic Council, Polski Instytut Spraw Międzynarodowych i miasto Wrocław gromadzi corocznie ponad 400 liderów międzynarodowych reprezentujących rządy, biznes, media i społeczeństwo obywatelskie, a jego celem jest wspólne kształtowanie debaty politycznej i gospodarczej nad przyszłością partnerstwa transatlantyckiego. Tematem przewodnim tegorocznego Forum, organizowanego na kilka tygodni przed szczytem NATO w Warszawie, będą kwestie fundamentalne dla Europy i jej stosunków z partnerami zza Atlantyku tj. agresja Rosji na Ukrainę, zagrożenie terrorystyczne, kryzys migracyjny czy problemy konkurencyjności gospodarczej i TTIP.

Więcej informacji o WGF na stronie: http://www.wroclawglobalforum.com oraz http://www.wroclaw.pl/wgf-2014-wolontariat-krok-w-swiat-dyplomacji

 

Kontakt

  •  ul. Koszarowa 3, 51-149 Wrocław
  •  +48 71 375 50 59
  • Skontaktuj się z nami
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdz nas na:

Galeria