Staże w TVN dla politologów

Wrocławski ośrodek TVN24 poszukuje zdolnych studentów kierunków humanistycznych do odbycia 3-miesięcznego, bezpłatnego stażu w naszej redakcji. Oczekujemy zaangażowania, chęci do pracy i orientacji w bieżących wydarzeniach, przede wszystkim politycznych. Niezbędna jest też umiejętność pisania tekstów dziennikarskich, które ukazywałyby się na portalu tvn24.pl . Studenci, których przyjmiemy na staż, będą pracować przede wszystkim przy tworzeniu materiałów do programów TVN24. Najlepsi stażyści mają szansę na przedłużenie współpracy.

Chętnych prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.