ZPS1 IIr - pakiety do wyboru na semestr letni

Studenci proszeni są o zweryfikowanie list osób na pakietach, każdy student powinien być zapisany na cztery pakiety, których nie realizował we wcześniejszych semestrach.

Listy osób na pakietach (do pobrania)

Wszystkie osoby, którym brakuje pakietu/pakietów proszone są o kontakt z sekretariatem, istnieje możliwość dopisania się do wybranych już pakietów (tylko tam gdzie pozostały wolne miejsca) dla osób dla których zabrakło miejsca, bądź pozostały im do wyboru wyłącznie zrealizowane pakiety przewidujemy utworzenie JEDNEGO, dodatkowego pakietu – z listy oferowanej wcześniej (czyli: Pakiet4 Marketing, Pakiet 5 PR, Pakiet 17 Współczesna aksjologia polityki, Pakiet 13 Przemoc polityczna, Pakiet 3 Społeczności lokalne, Pakiet 11 Media a społeczeństwo).

Harmonogram

Osoby, które są już dopisane do czterech pakietów, których nie realizowały wcześniej (i zajęcia tych pakietów nie pokrywają się w harmonogramie na semestr letni) nie mogą już dokonywać zmian.