Polish Political Science ReviewPolish Political Science Review. Polski Przegląd Politologiczny (PPSR) to anglojęzyczne czasopismo wydawane dwa razy w roku w postaci elektronicznej. Wszystkie numery są dostępne nieodpłatnie, dzięki czemu publikowane artykuły trafiają do szerokiego grona odbiorców. Wszystkie artykuły są recenzowane zgodnie z zasadami double-blind peer review. Czasopismo może poszczycić się międzynarodową Radą Redakcyjną, w skład której wchodzą wybitni politolodzy z wiodących uniwersytetów europejskich.

Pierwszy numer  Polish Political Science Review. Polskiego Przeglądu Politologicznego jest dostępny na stronie internetowej pisma w zakładce ARCHIWUM.

 

Zapraszamy pracowników naukowych, badaczy, doktorantów i praktyków do nadsyłania artykułów, prac o charakterze teoretycznym, studiów przypadku i recenzji książek.  Artykuły przyjmowane są w trybie ciągłym. Strona internetowa czasopisma www.politologia.uni.wroc.pl/politicalreview/

Kontakt

  •  ul. Koszarowa 3, 51-149 Wrocław
  •  +48 71 375 50 59
  • Skontaktuj się z nami
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdz nas na:

Galeria