Przewód doktorski mgr Piotra Nowaka (planowany termin obrony 1/12/2017, godz. 9)

Dyrektor i Rada Instytutu Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 1 grudnia 2017 r. o godz. 9.00 we Wrocławiu przy ul. Koszarowej 3, bud.2/3 w sali 110 (sala Rady Instytutu) odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Piotra Nowaka.

Praca udostępniona jest do wglądu w czytelni Biblioteki Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Koszarowej 3 we Wrocławiu.

Temat: Transformacja NATO po 2010 roku

Promotor: Dr hab. Krzysztof Kociubiński, prof. nadzw.

Recenzenci:

Prof. dr hab. Piotr Mickiewicz  (Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni)

Dr hab. Łukasz Donaj, prof. nadzw. (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)

Streszczenie rozprawy doktorskiej:

Wersja polska