Przewód doktorski mgr Wojciecha Szabaciuka (planowany termin obrony 17/11/2017, godz. 12)

Dyrektor i Rada Instytutu Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 17 listopada 2017 r. o godz. 12.00 we Wrocławiu przy ul. Koszarowej 3, bud.2/3 w sali 110 (sala Rady Instytutu) odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Wojciecha Szabaciuka.

Praca udostępniona jest do wglądu w czytelni Biblioteki Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Koszarowej 3 we Wrocławiu.

Temat: Koncepcje państwa i wolności wśród wybranych przedstawicieli Austriackiej Szkoły Ekonomicznej.

Promotor: Prof. dr hab. Mirosław Dymarski

Recenzenci:

Prof. dr hab. Barbara Krauz- Mozer (PWSZ w Tarnowie)

Dr hab. Tomasz Kuczur (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)

Streszczenie rozprawy doktorskiej:

Wersja polska